Ātrs tehniskais atbalsts saistībā ar mūsu iekārtām - tel. 27791653

Šajā sadaļā saņemsiet tehnisku informāciju par mūsu piegādātajām iekārtām un programmatūru. Lūdzu izvēlieties Jūs interesējošo tēmu no saraksta labajā pusē.

Ja Jums nepieciešama vispārīga informācija, lūdzu izmantojiet sekojošas saites:

Kā izvēlēties uzlīmju printeri

Kā izvēlēties datu termināli

Kā izvēlēties svītrkodu skeneri

Kā izvēlēties uzlīmes

Kā izvēlēties krāsojošo lentu (ribonu)

Vēlamies vērst arī Jūsu uzmanību, ka tehniskos risinājumos ļoti svarīgs ir klientu atbalsts. Mēs vienmēr nodrošināsim labu klientu atbalstu, sniegsim nepieciešamās konsultācijas un palīdzēsim Jūsu iegādātās preces iegādē un servisā. Eksistē ļoti daudz firmu - "viendienīšu", kas piedāvā preci par ļoti lētām cenām, taču, kad nonākam līdz preces konfigurēšanai, apmācībai, rezerves daļu nomaiņai, šīs firmas tādu servisu nepiedāvā vai piedāvā sliktā kvalitātē. Līdz ar to aicinam padomāt, vai Jūs galu galā nepatērēsiet vairāk laika, nervu un arī naudas, mēģinot preci ieviest lietošanā, nekā, ja jūs to pirktu no speciālistiem savā sfērā, kā arī, vai Jūs varat atļauties Jūsu darba procesa dīkstāvi slikta vai neesoša servisa dēļ.

Izvēloties iekārtu, pārliecinieties par rezerves daļu pieejamību un tehniskā servisa nodrošinājumu!

Iekārtas ekspluatācijas gaitā Jūs noteikti sastapsieties ar problēmām, kas saistītas ar detaļu nolietošanos vai bojājumiem. Ja iekārtu esat iegādājušies no ražotāja pilnvarotā pārstāvja, tad par remontu un rezerves daļu pieejamību Jums nevajadzēs uztraukties, taču iegādājoties iekārtu citā valstī vai pie firmām- "viendienītēm", Jums vajadzētu padomāt par sekojošiem jautājumiem:
* Vai ražotājs būs spējīgs nodrošināt kvalitatīvu un ātru pēcpārdošanas servisu? 
* Vai ražotāja pārstāvis varēs ierasties Jūsu uzņēmumā lai veiktu iekārtas remontu? Cik šis remonts izmaksās? 
* Vai ražotājs būs spējīgs (ieinteresēts) iedziļināties Jūsu problēmās un operatīvi tās risināt? 
* Cik ilgi būs jāgaida, līdz saņemsiet rezerves daļas, bez kurām, iespējams, būs uz laiku jāaptur ražošana? Vai ir kādas iespējas bojāto iekārtu īslaicīgi aizvietot?