Inovatīvā BinaryQ rindu regulēšanas un klientu plūsmas pārvaldības sistēma paredzēta apmeklētāju plūsmas regulēšanai gan ikdienas darba režīmā, gan sezonāli vai vienreizēji kādā pasākumā, ievērojami atvieglojot darbu klientu apkalpošanas vietās, kur ir liela apmeklētāju plūsma. To izvēlas uzņēmumi un iestādes, kas vēlas uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti un rūpējas par cilvēku ērtībām. Rindu regulēšanas sistēmas BinaryQ darbību nodrošina sistēmas tehniskās iekārtas (biļešu printeri, informatīvie ekrāni) un programmatūra, kā arī mobilā aplikācija, ar kuras starpniecību klientam ir iespēja iestāties rindā attālināti, atstājot pagātnē stundām ilgu gaidīšanu uz vietas.

Inovatīvie BinaryQ rindu vadības sistēmas risinājumi ir atšķirīgi no šobrīd tirgū pieejamajiem, tie ir balstīti uz jaunākajām tehnoloģiskajām tendencēm un tirgus vajadzībām. 

GALVENĀS BinaryQ PRIEKŠROCĪBAS APMEKLĒTĀJIEM: 

 • Līdz minimumam saīsināts gaidīšanas laiks;
 • Zināms prognozētais apmeklējuma laiks;
 • Vairāki biļešu veidi (drukāta, e-biļete);
 • Organizēta pakalpojumu saņemšana mierīgā atmosfērā;
 • Iespēja novērtēt apkalpošanas kvalitāti;
 • Iespēja plānot savu laiku un izmantot to lietderīgi.

GALVENĀS BinaryQ PRIEKŠROCĪBAS UZŅĒMUMEM:

PLAŠA FUNKCIONALITĀTE UN ELASTĪGA PIELĀGOŠANA. 

 • Plašas iespējas sistēmas izskata un funkciju konfigurēšanai (logo, korporatīvās krāsas, papildu informācijas izvietošana uz biļetēm un informatīvajiem displejiem u.c.);
 • Pielāgojama cilvēkiem ar īpašu statusu un/vai vajadzībām, izvēloties speciālu karti ar NFC čipu, magnētisko lenti vai svītru kodu, t.sk., balss izsaukums;
 • Apkopotā statistika izmantojama klientu apkalpošanas kvalitātes novērtēšanai un uzlabošanai; 
 • Mobilajā aplikācijā pieejamas jaunas un uzlabotas opcijas, kas  pielāgojamas  jebkura uzņēmuma specifikai un vajadzībām;
 • Iespēja izmantot mobilos printerus nestandarta situācijās;
 • Iepriekšējās attālinātās rezervācijas moduli klientam būs iespēja izveidot pēc savām vēlmēm ,piešķirot tam individuālu dizainu. 

VIENKĀRŠA ADMINISTRĒŠANA.

 • Viegli pielāgojama integrācijai korporatīvajos tīklos, datu bāzēs un portālos;
 • Pateicoties risinājumā iekļautajai Digital Signage tehnoloģijai informāciju uz uzņēmuma displeju ekrāniem iespējams viegli un operatīvi atjaunot vai nomainīt, tādējādi attēlotā informācija vienmēr būs aktuāla dotajā brīdī. Attālinātā satura vadība ļauj sastādīt satura rādīšanas grafiku, kā arī atjaunot informācijas saturu fiziski nepiekļūstot ierīcēm un vienlaikus vadīt daudzas ierīces neatkarīgi no to ģeogrāfiskā novietojuma;
 • Sistēmas lietotājiem būs pieejami visi statistikas dati, kas tiks iegūti risinājuma izmantošanas procesā un tos būs iespēja eksportēt Excel vai citā- uzņēmumam ērtā, elektroniskā formātā.

ĀTRA IEVIEŠANA.

 • Ātri uzstādāma - kopējais sistēmas uzstādīšanas laiks ir 30-60 minūtes;
 • Ātri apgūstama, nav nepieciešamas garas darbinieku apmācības.

Ar šo sistēmu vienmēr būsiet soli priekšā konkurentiem. Visas minētās BinaryQ priekšrocības jau ir iekļautas standarta licences cenā un šīs sistēmas administrēšana ir tik vienkārša, ka tās veiksmīgai pielietošanai nav nepieciešama Timesaving tehnisko darbinieku iejaukšanās, tādējādi ietaupot uzņēmuma resursus.

Rindu vadības sistēmu šobrīd lieto jau vairāki uzņēmumi un iestādes Latvijā. Zināmākie no tiem: Latvijas Mobilais Telefons, Jūrmalas pilsētas dome, Liepājas pilsētas pašvaldība, NRC ‘’Vaivari", Saules aptieka, Latvijas aptieka u.c.

 

Kontaktinformācija un demonstrācijas iespējas: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel. 67790178, 27766874. 

Mārtiņš Stutiņš, Projektu vadītājs

Mob. +371 20150933, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BinaryQ operatora instrukcija

BinaryQ sistēmas apraksts

 

REALIZĒTO PROJEKTU UZŅĒMUMU PĀRSTĀVJU ATSAUKSMES.

"Uzņēmums strādā profesionāli un tā darbinieki patīkami pārsteidz ar vēlmi meklēt risinājumus nestandarta situācijās. Timesaving pierādījis sevi kā drošu partneri, kas profesionāli sniedz pakalpojumus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos."


Aleksejs Molčanovs
/Rīgas 1. slimnīcas Pakalpojuma attīstības un klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs
/

''Vēlētos atzīmēt Timesaving izcilo klientu apkalpošanas kvalitāti. Komanda ir profesionāla un sniegtajās konsultācijās tika piemeklēti visatbilstošākie risinājumi mūsu uzņēmuma specifikai. Uzstādītā aparatūra ir kvalitatīva, daudzfunkcionāla un ērti administrējama. Kopš BinaryQ apmeklētāju rindu vadības risinājuma ieviešanas vērā ņemami uzlabojusies mūsu uzņēmuma klientu apkalpošanas kvalitāte.'"

Uģis Rūtiņš

/RSU Stomatoloģijas Institūta Digitālo & informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs/

 

 

BinaryQ rindu vadības sistēma