Dodoties uz poliklīniku, informācijas saņemšana iespējami īsākā laikā – ar ērta un pārskatāma eTablo starpniecību - ir atslēga uz apmierinātu klientu, kurš atkārtoti izvēlēsies tieši šo iestādi. Līdzšinējais ārstu darba laiku un citas pacientiem noderīgās informācijas atspoguļošanas formāts, izvietojot to uz lieliem, nepārskatāmiem dēļiem, ir palicis pagātnē.

Mūsdienu pacients vēlas viegli uztveramu un ātri atrodamu informāciju, kas pasniegta vizuāli pievilcīgā veidā. Poliklīnikas personāls dod priekšroku viegli menedžējamai platformai ar plašām modifikācijas iespējām, kas ļauj izmaiņas veikt ar pāris klikšķiem un uzreiz no jebkuras vietas pasaulē. Savukārt poliklīnikas vadība grib būt droša, ka darbinieki pilda savus tiešos darba pienākumus, nevis zaudē laiku informācijas dēļa papildināšanai. 

IT profesionāļu uzņēmuma Timesaving izstrādātais eTablo risinājums poliklīniku un citu iestāžu informācijas centriem balstīts uz pamatīgu izpēti, aptaujājot iestāžu darbiniekus un identificējot plašu problēmu spektru. Katrai no tām rasts risinājums. Rezultātā radīts vizuāli mūsdienīgs un multifunkcionāls produkts, kas ir pielāgojams poliklīnikām ar visspecifiskākajām prasībām, tai pašā laikā saglabājot plašu funkcionalitāti. Turklāt sistēmas vadība notiek attālināti, jo visa informācija atrodas “mākonī”.

eTablo sastāv no vairākiem displejiem, kas var būt izvietoti atšķirīgās pozīcijās: 3x3 displeji, 1x4 displeji, 2x2 displeji u.tml. Uz kāda no displejiem var pārraidīt tikai video vai dažādus attēlus, izmantojot to iestādes aktualitāšu atspoguļošanai.  

eTablo RAKSTUROJUMS:

  • Displeju skaits: neierobežots.
  • Valodas: latviešu, krievu, angļu.
  • Administrēšanas panelis: caur internetu, piekļuve no jebkuras vietas pasaulē.
  • Vairāki informācijas saraksti vienas poliklīnikas ietvaros vai dažādās iestādēs.
  • Drošība: displeju izvietošanai izmanto speciālus profesionālos stiprinājumus.
  • Dizains: korporatīvo krāsu, logo, fontu izmantošana.
  • Tehniskais nodrošinājums: internets, elektrības pievads (LAN vads, rozete).
  • Uzstādīšanas laiks: 1 diena. Apmācības – 1 h.

Izmaksas.

eTablo risinājuma izmaksas veido iekārtas un programmatūra. Iekārtu skaits atkarīgs no izvietojamās informācijas apjoma, un to izmaksas tiek piemērotas individuāli.

Programmatūras izmantošana: EUR 75.00 mēnesī par vienu sarakstu, slēdzot līgumu uz 5 gadiem, ar iekļautu sistēmas atbalstu. Pēc 5 gadiem klients var turpināt izmantot sistēmu bez maksas, liekot uz saviem serveriem, vai arī maksāt tikai par servera uzturēšanu simbolisku maksu EUR 10 līdz EUR 15 apmērā.

 

Prezentācija PDF formātā (spiest, lai lejupielādētu)

 

Sīkāka informācija un demonstrācija:

Mārtiņš Stutiņš, Projektu vadītājs

Mob. +371 20150933, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.