Jurista birojs

Informatīvā sistēma juristu birojiem par pieņemamu cenu. Šī programmatūra atvieglos, paātrinās un padarīs precīzāku un uzskatāmāku Jūsu darbu un tā rezultātus.

Elektroniska inventarizācija

Risinājums, kas palīdzēs Jums veikt inventarizāciju ātrāk un precīzāk. Risinājums izmanto svītru kodu skenēšanu (bet iespējama arī preces izvēle ar roku). Jūs varat izmantot šo risinājumu sasaistē ar JEBKURU grāmatvedības datorprogrammu, risinājums strādā neatkarīgi no tās, izmantojot Microsoft Excel datu eksportu. Jūs varēsiet veikt inventarizācijas biežāk, tam nebūs nepieciešami darbinieki ar īpašām zināšanām un tiks pieļauts mazāk kļūdu. Tiek uzkrāts ērts un pārskatāms inventarizāciju arhīvs.

Noliktavas pārvaldības sistēma INSTOCK WMS

InStock WMS (saīsinājums no angļu val. Warehouse Management System) ir nākamās paaudzes noliktavu vadības sistēma, kas nodrošina noliktavas procesu pārvaldības visaptverošu automatizāciju. Tā ir daudzfunkcionāla un fleksibla noliktavas vadības sistēma, kas izstrādāta noliktavas procesu automatizēšanai vidēja un liela izmēra distribūcijas centriem.

Pamatlīdzekļu uzskaite ar datu termināli

Mūsdienīgs risinājums automatizētai pamatlīdzekļu uzskaitei, izmantojot svītrkodu marķēšanu un pārnēsājamo plaukstdatoru. Savienojams ar jebkuru grāmatvedības datorprogrammu, no kuras iespējams eksports MS Excel formātā. Pieejams arī vienkāršāks risinājums, izmantojot rokas svītru kodu skeneri un atbalstošu programmatūru. Šajā risinājumā tiek nodrošināta tikai inventarizācijas pamatdatu uzkrāšana (lietotājs, kas noskanēja, datums, laiks).

AutoPARKs

Pārvaldības sistēma autostāvvietām.

InOut rindu vadības sistēma

InOut ir inovatīva, mūsdienīga un viegli pielāgojama rindu vadības sistēma, kas ievērojami atvieglo klientu apkalpošanas centru darbu vietās, kur ikdienā ir liela apmeklētāju plūsma.

Mūsdienīgs risinājums poliklīniku reģistratūrām – eTablo

Viegli administrējams tiešsaites IT instruments apmeklētāju informēšanai.

Citi risinājumi

Papildus augstāk minētajiem programmproduktiem, mums ir pieredze un iestrādes sekojošu programmatūras risinājumu izstrādē: svēršanas un pakošanas procesu automatizācija sasaiste ar elektroniskajiem svariem ieejas biļešu izdrukas un kontroles risinājumi mobilās biļetes, divdimensionālie (QR) kodi svītru kodu standarta GS1-128 ieviešana izmantošanai Eiropas un pasaules loģistikas centros Microsoft Word, Excel dokumentu izveides un analīzes pilnīga vai daļēja automatizācija