Jauns premium kvalitātes SANEI Electronics termodrukas printeris, kas piemērots bankomātiem un jebkura cita veida pašapkalpošanās kioskiem, kur nepieciešama čeka, talona vai biļetes izdruka PAR ĪPAŠI IZDEVĪGU CENU TIKAI 199,00 EUR (bez PVN)!!!

Trīs collu (76.2mm) Sanei SK1-311SF4-LQP-SP sērijas printeris ir augstas kvalitātes, kompakts, viegls, ar vertikālu vai horizontālu izdrukas iespēju. Tā maksimālais drukas ātrums ir 250 mm /s ar 203 dpi izšķirtspēju. To var iebūvēt horizontālā vai vertikālā veidā gan ar, gan bez “prezentera”. SK1-311 modelim ir RS-232C un USB porti. SK1-300 sērijai ir arī “black mark” sensors un nogriezējs.

Galvenās priekšrocības:

  • Kompakts un viegls, printera izmēri: 12.7cm x 14.55cm x 8.54cm
  • Ātra izdruka: 250 mm / s
  • Pieejams plašs papildaprīkojuma klāsts
  • Iespēja apdrukāt gan termopapīru gan termouzlīmes
  • Pieejams ar StarPRNT vai ESC / POS emulāciju

*Barošanas bloks nav iekļauts. Bet mēs Jums ieteiksim barošanas bloku variantus, kurus esam notestējuši un kurus var iegādāties uz vietas Latvijā.

**Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt uz laiku aizdot printeri testiem. Iekārtas atrodas mūsu birojā uz vietas, pieejamas uzreiz.

Detalizētu informācija par piedāvājumu iespējams uzzināt zvanot Timesaving speciālistiem 67 790 178 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

Sanei SK1-311SF4-LQP-SP sērijas printeris, 2021