Timesaving piedāvātais rindu vadības sistēmas risinājums BinaryQ palīdz īstenot ziemas prieku baudīšanu gan apmeklētājiem, gan uzņēmējiem Žagarkalnā, Milzkalnā, Riekstukalnā un citās trasēs.

Lai tiktu ievērotas visas Covid-19 noteiktās epidemioloģiskās prasības un neveidotos drūzmēšanās rindā pēc inventāra, pirms došanās uz trasi, izmantojot BinaryQ risinājumu, ir iespēja pieteikties rindā attālināti. To var paveikt ļoti ērti un vienkārši, ielādējot savā viedierīcē BinaryQ mobilo aplikāciju un sekojot linkam, kas ievietots attiecīgā kalnu kompleksa mājas lapā.  Tādējādi rindas virzībai var sekot līdzi attālināti un apmeklētājiem nav velti jātērē laiks, gaidot savu kārtas numuru.

BinaryQ ir lielisks risinājums, lai uzņēmējdarbības veicēji, kas darbojas Latvijas kalnu trasēs, varētu veiksmīgi turpināt savu darbību arī šobrīd- pandēmijas laikā, neciešot finansiālus zaudējumus.

BinaryQ aplikācija strādā ļoti labi. Šis ir teicams risinājums. Mums, kalnu saimniekiem, šajos apstākļos, kad strikti jāregulē cilvēku plūsmas, BinaryQ ir lielisks rīks, lai inventāra nomā nevienā brīdī cilvēkiem nav jāstāv “dzīvajā rindā”" saka slēpošanas trases “Žagarkalns” īpašnieks Juris Žagars.

Sīkāka informācija par risinājumu atrodama Timesaving mājaslapā - http://www.timesaving.lv/lv/risinajumi/programmatura/rindu-vadibas-sistema-binaryq

                                                                                  

Slēpošanas trase "Žagarkalns", 2020