Izstādē “Tech Industry 2019”, kas norisināsies no 28. - 30. novembrim Rīgā, identifikācijas un IT tehnoloģiju uzņēmums SIA Timesaving prezentēs savu šī gada nozīmīgāko jaunumu - noliktavu pārvaldīšanas sistēmu InStock WMS. Tā ir daudzfunkcionāla un fleksibla noliktavas vadības sistēma, kas izstrādāta noliktavas procesu automatizēšanai vidēja un liela izmēra distribūcijas centros. Atšķirībā no līdzīgiem produktiem InStock WMS ir praktiski neierobežotas pielāgošanas iespējas jebkuram noliktavas tipam un procesiem.

Timesaving stendā testēšanai būs pieejami jaunākie Honeywell skeneri un datu termināli, ar kuriem iepazīstinās pārstāvis no šī pasaules līmeņa uzņēmuma. Būs arī citi interesanti uzlīmju drukas printeri no Toshiba, TSC un Printronix. To vidū – krāsainu uzlīmju printeris, kura funkcionalitāte ir pielīdzināma nelielai tipogrāfijai. Viens no jaunākajiem šāda tipa printeriem Latvijas tirgū.

Aicinām apmeklēt Timesaving stendu K-4 un pārliecināties savām acīm, cik efektīvi var strādāt noliktava, izmantojot mūsu piedāvāto programmatūru un aprīkojumu!