Ikgadējā Latvijas IT nozares nozīmīgākajā izstādē Riga COMM 2019, kas norisināsies Ķīpsalā no 10. līdz 11.oktobrim, Timesaving prezentēs divus spēcīgus produktus – rindu vadības sistēmu InOut un noliktavu pārvaldīšanas sistēmu InStock WMS. Pirmais no tiem Latvijā jau ieguvis plašu atpazīstamību, savukārt InStock Technologies izstrādātais WMS jeb Warehouse Management System ir šī gada nozīmīgākais jaunums.

InStock WMS ir daudzfunkcionāla un fleksibla noliktavas vadības sistēma, kas izstrādāta noliktavas procesu automatizēšanai vidēja un liela izmēra distribūcijas centros. Timesaving stendā būs WMS izstrādātāji - uzņēmuma InStock Technologies pārstāvji, kuri atraktīvā veidā prezentēs šo sistēmu visiem interesentiem.

“Mūsu piedāvātie IT risinājumi un iekārtas, tostarp elektroniskā inventarizācija un pamatlīdzekļu uzskaite ar datu termināļiem, jau iepriekš zināmā mērā ir bijusi saistīta ar noliktavu darbu. Tomēr tie aptvēruši tikai daļu no procesiem, kurus būtu iespējams paveikt efektīvāk ar IT tehnoloģiju palīdzību. InStock WMS, mūsuprāt, ir ļoti veiksmīgs risinājums, kas atvieglo darbu visos ar noliktavas funkcijām saistītajos procesos, tādā veidā paātrinot tempu un samazinot kļūdu iespējamību. Tā kā WMS ir izstrādāts galvenokārt tieši lielajiem distribūcijas centriem, kuros informācijas apjoms ir milzīgs, tas ir ļoti būtiski,” uzskata SIA Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis.  

Otru iepriekš pieminēto IT risinājumu - rindu vadības sistēmu InOut - jau vairākus gadus plaši izmanto valsts un pašvaldību iestādes, kā arī privātie uzņēmēji visā Latvijā. To lieto apmeklētāju plūsmas regulēšanai gan ikdienas darba režīmā, gan sezonāli vai vienreizēji kādā pasākumā. InOut priekšrocība - sistēmas uzstādīšana un lietošana ir tik vienkārša, ka to iespējams paveikt bez īpašas Timesaving tehniskā personāla iesaistes, tādejādi ietaupot izmaksas.

“Izstādē RIGA COMM 2019 piedalāmies ar mērķi satikt līdzīgi domājošos – esošos un potenciālos klientus, sadarbības partnerus un arī konkurentus. Klātienes kontakts, dzīvā saruna – tas vēl aizvien mums ir svarīgi arī šajā tehnoloģiju laikā, kurā dzīvojam. Tāpēc būsim priecīgi satikt ikvienu, kas iegriezīsies Timesaving stendā!” aicina V.Lasmanis.  

RIGA COMM ir ikgadējs IT un biznesa pasākums pakalpojumu un ražošanas nozaru uzņēmējiem, valsts iestāžu vadītājiem un nozaru profesionāļiem, kur vienuviet iepazīt aktuālāko Baltijas un ārvalstu digitālo pakalpojumu sniedzēju un produktu izstrādātāju piedāvājumu, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un kopīgi izvēlēties piemērotākos risinājumus savam biznesam vai organizācijai.

Izstāde norisināsies no 10. līdz 11.oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā. Izstādes laikā notiks arī dažādi pasākumi, semināri un meistarklases. Sīkāka informācija - https://rigacomm.com/lv/.

 

 Timesaving stends izstādē RIGA COMM 2017.

 

 King Coffe Service stendā izstādes apmeklētāju plūsmu regulēja ar rindu vadības sistēmu InOut.