Latvijas stendu gadskārtējā Londonas grāmatu tirgū marta vidū šogad spilgti papildināja klusuma telpa, kuras apmeklēšanai Latvijas stenda veidotāji kā visērtāk pielāgojamo instrumentu piedāvāja izmantot rindu vadības sistēmu InOut. Veiksmīgā sadarbība ļāva izstādes organizatoriem pilnībā realizēt oriģinālo ieceri un ietaupīt finansējumu, savukārt Timesaving – paplašināt InOut pielietojuma daudzveidību iepriekš neapgūtās nozarēs.

Rindu vadības sistēma InOut regulēja apmeklētāju plūsmu kosmiskās noskaņās veidotajā klusuma telpā jeb “The Silent Space”, kas Latvijas stenda apmeklētājiem sniedza iespēju atpūsties no izstādes trokšņa. InOut risinājumu stenda veidotāji izvēlējās, lai izvairītos no drūzmēšanās pie klusuma telpas un ar IT tehnoloģiju izmantošanu radītu mūsdienīga stenda tēlu, kā arī lai samazinātu izmaksas.

Pateicoties rindu vadības sistēmas InOut izmantošanas vienkāršībai, tās uzstādīšanu un tehnisko apkalpošanu izstādes laikā spēja veikt paši Latvijas delegācijas pārstāvji uz vietas Londonā, vadoties pēc Timesaving darbinieku apmācības un instrukcijām.

InOut ir vienīgā Latvijā pieejamā rindu vadības sistēma, kas ir šādā veidā ērti uzstādāma jebkurā vietā bez padziļinātām, profesionālām IT zināšanām. Turklāt savu kārtas numuru ikviens varēja dabūt gan uz vietas Latvijas stendā, gan attālināti ar InOut aplikācijas starpniecību. Timesaving speciālisti operatīvi nodrošināja, ka izstādes norises laikā tā bija lejupielādējama Lielbritānijā kā Android, tā arī iOS bāzēto mobilo ierīču lietotājiem.

“Pielāgošanās ikviena klienta vajadzībām ir tas, kas vislabāk raksturo rindu vadības sistēmu InOut. Tāpēc mums ir liels gandarījums gan par jaunām sadarbības formām, gan iziešanu no ierastās klientu apkalpošanas centru vides un atrast pielietojumu InOut sistēmai arī tādās radošās nozarēs kā literatūra un māksla,” stāsta Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis, atgādinot, ka rindu vadības sistēma InOut tika veiksmīgi izmantota arī Cēsu Mākslas festivālā 2016. gadā, kad tā kalpoja kā daļa no mākslinieciskas instalācijas. 

Latvijas stendu Londonas grāmatu tirgū veidoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un platformas “Latvian Literature” pārstāvji, un trijās dienās grāmatu tirgu apmeklēja cilvēki no 135 valstīm. Pēc dalības Londonas grāmatu tirgū Latvija ar nacionālo stendu tiks pārstāvēta Leipcigas grāmatu tirgū Vācijā, kā arī Boloņas Bērnu grāmatu tirgū Itālijā.

Vairāk par rindu vadības sistēmu var uzzināt Timesaving mājaslapā, InOut mājaslapā https://www.in-out.io/ vai pie Timesaving zinošajiem darbiniekiem, kas atradīs piemērotāko risinājumu arī Jūsu vajadzībām.

Foto: Platformas “Latvian literature” Facebook konts, 14.03.2019. Autors: Valts Vītums

Video: Platformas “Latvian literature” Facebook konts, 12.03.2019.