Rindu vadības sistēmas InOut mobilā lietotne, atsaucoties klientu ierosinājumiem, papildināta ar nozīmīgiem uzlabojumiem. Izmaiņas programmas funkcionalitātē veiktas ātri un precīzi, apliecinot, ka InOut ir pielāgojama jebkura uzņēmuma vajadzībām un ar tās palīdzību iespējams ievērojami uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti.

Tagad klientiem, kuri pieteikušies pakalpojumam attālināti, ar InOut mobilās lietotnes starpniecību ir iespējams tiešsaistē redzēt, cik cilvēku gaida rindā pirms viņiem, kā arī atlikt pakalpojuma saņemšanas laiku par 5 minūtēm. Tāpat kā iepriekš, klients saņem atgādinājumu brīdī, kad līdz viņa kārtas numuram palikuši 3 numuri.

Uzlabojumi rindu vadības sistēmas InOut lietotnei tapuši pagājušā gada izskaņā pēc Latvijas Pasta ierosinājuma, kas uzreiz arī sācis tos izmantot. InOut šobrīd ir uzstādīta noslogotākajās Latvijas Pasta nodaļās.  Turpinot modernizāciju, līdz gada beigām tā tiks ieviesta vēl vairākās vietās. Ar InOut mobilās lietotnes palīdzību iespējama attālināta pieteikšanās pakalpojumiem 86 Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā.

“Mūsdienās ar labu produktu vai pakalpojumu vien ir par maz. Ir svarīgi arī tas, cik ērts, patīkams un ātrs ir to saņemšanas process. Latvijas Pasts ir ļoti precīzi uztvēris savu klientu vajadzības un ar mūsu rindu vadības sistēmas InOut palīdzību tikpat precīzi reaģējis uz tām, nodrošinot sev vairāk apmierinātu klientu,” skaidro SIA “Timesaving”  valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis.

Informāciju par Latvijas Pasta mobilās lietotnes funkciju paplašināšanu izplatījusi arī Latvijas Televīzija Nakts ziņās.

Rindu vadības sistēmu InOut gan Latvijā, gan ārvalstīs lieto arī citas valsts un pašvaldību iestādes, tostarp Paula Stradiņa slimnīca, Autotransporta direkcija, Rīgas Tehniskā universitāte u.c., kā arī privātie uzņēmēji, piemēram, Latvijas Mobilais telefons, bankas Citadele un Norvik, Rīgas Dzirnavnieks u.c. SIA Timesaving nodrošina gan programmatūras uzstādīšanu, gan visu tehnisko aprīkojumu, kas nepieciešams pilnvērtīgai klientu apkalpošanai. Sīkāks apraksts pieejams mūsu mājas lapā un https://www.in-out.io/ vai, vēršoties pie mūsu speciālistiem.