Rīgā atklāts Latvijas Mobilā telefona (LMT) “Brīvības centrs”, kur līdztekus ikdienas pakalpojumu saņemšanai apmeklētāji var izmēģināt arī jaunākās mobilo sakaru tehnoloģiju iespējas, tostarp rindu vadības sistēmu InOut. Ar šo pieeju LMT vēlas demonstrēt, ka ne tikai pieejamās tehnoloģijas, bet galvenokārt tas, cik gudri tās tiek izmantotas, ir izaugsmes pamatā.

Apmeklētāju plūsmas regulēšanai LMT “Brīvības centrā” uzstādīta pilnvērtīga InOut sistēma ar Moon biļešu drukāšanas kiosku, 6 apkalpojošajiem galdiem un 2 lielajiem displejiem. Vizīti šajā centrā var pieteikt arī attālināti, izmantojot InOut aplikāciju.

“LMT “Brīvības centra” koncepcija paredz jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju apkopošanu vienuviet, parādot dažādās to izmantošanas iespējas, tostarp arī klientu apkalpošanas jomā. Rindu vadības sistēma InOut perfekti atbilst šim uzstādījumam. Tāpēc esam gandarīti, ka turpmāk to ikdienas izmantos “Brīvības centra” darbinieki un apmeklētāji, novērtējot InOut sniegtās priekšrocības un lietošanas ērtumu,” vērtē Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis.

Plānots, ka jaunatklātajā Brīvības centrā inovāciju demonstrācijas un tehnoloģiju izmēģināšanas zonā pieejamās aktivitātes mainīsies, iepazīstinot iedzīvotājus ar Latvijā un pasaulē aktuālākajām moderno tehnoloģiju iespējām. Šobrīd tajā ar virtuālās realitātes simulatora starpniecību var izbaudīt nobraucienu ar skeletona kamanām vai sporta automašīnu, kā arī izdzert tasi personalizētas kafijas, kuras putās uzdrukāts paša izvēlēts attēls vai ziņojums. Savukārt bērniem ir pieejamas robotikas nodarbības. Jaunatklātais mobilo sakaru operatoru klientu centrs ir ne tikai modernākais, bet arī lielākais Baltijā.

InOut ir inovatīva, mūsdienīga un viegli pielāgojama rindu vadības sistēma, kas ievērojami atvieglo klientu apkalpošanas centru darbu vietās, kur ikdienā ir liela apmeklētāju plūsma. Timesaving nodrošina gan programmatūras uzstādīšanu, gan visu tehnisko aprīkojumu, kas nepieciešams pilnvērtīgai klientu apkalpošanai. Sīkāks apraksts pieejams mūsu mājas lapā, kā arī https://www.in-out.io/.

Baltijas modernākajā LMT klientu centrā uzstādīta InOut rindu sistēma

 

Baltijas modernākajā LMT klientu centrā uzstādīta InOut rindu sistēma

 

Baltijas modernākajā LMT klientu centrā uzstādīta InOut rindu sistēma

LMT publicitātes foto.