1. februārī svinīgi atklāta Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” jaunā poliklīnika, kurā uzstādīta Timesaving daudzfunkcionālā rindu vadības sistēma InOut. Slimnīcas pārstāvji to min kā vienu no galvenajiem apmeklētāju un personāla ieguvumiem, jo līdztekus organizētai pakalpojumu saņemšanai uz vietas poliklīnikā apmeklētāji varēs iestāties rindā arī attālināti, izmantojot mobilo aplikāciju InOut savā viedtālrunī.

Foto:www.aslimnica.lv - Atklāta stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā poliklīnika
Foto: Atklāta stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā poliklīnika www.aslimnica.lv

Jaunajā poliklīnikā uzstādīti pieci LG 49” un trīsdesmit divi 10” komerciālie LED displeji, kā arī biļešu izsniegšanas kiosks Moon 1. Informatīvie ekrāni izvietoti vairākās poliklīnikas vietās, tai skaitā plašā uzgaidāmajā telpā ar ērtiem dīvāniem. Apmeklētāji var sekot līdzi rindu virzībai un redzēt, kad tuvojas vajadzīgais numurs.

Savukārt ar InOut mobilās aplikācijas starpniecību “Gaiļezera” poliklīnikas apmeklētājiem ir iespējams pieteikt numuriņu uz reģistratūru, stacionāru vai kasi, kā arī pierakstīties uz pakalpojumu vai dokumentu saņemšanu. Aplikācijā ir redzams rindas garums, tā aprēķina aptuveno gaidīšanas laiku, kā arī, tuvojoties kārtas numuram, atsūta vairākus paziņojumus.

“Mums ir liels gandarījums par rindu vadības sistēmas InOut ieviešanu “Gaiļezera” poliklīnikā, un ceru, ka tā iezīmēs jaunu standartu pacientu apkalpošanas kvalitātei arī citās Latvijas lielākajās medicīnas iestādēs. Sakārtota darba vide ne tikai atvieglo ārsta apmeklējumu pacientiem, bet arī uzlabo darba apstākļus personālam, ļaujot medicīnas iestādei kļūt konkurētspējīgākai un piesaistīt jaunus speciālistus,” vērtē Timesaving valdes priekšsēdētājs Viesturs Lasmanis.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis modernās poliklīnikas atklāšanu nodēvējis par jaunas ēras sākumu un būtisku soli visas slimnīcas attīstībā. Līdztekus mūsdienīgajām telpām un medicīniskajam aprīkojumam stacionāra "Gaiļezers" poliklīnikā ieviesti jaunākie klientu apkalpošanas principi.

Stacionārs “Gaiļezers” ir lielākais daudzprofilu neatliekamās medicīnas sniedzējs Latvijā. Gada laikā stacionārā neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību saņem vairāk nekā 70 tūkstoši pacientu.

Par pacientu ieguvumiem, apmeklējot jauno “Gaiļezera” poliklīniku, tostarp InOut sniegtajām priekšrocībām sabiedrību informēja arī nozīmīgākie Latvijas plašsaziņas līdzekļi:

TV3 ziņas: goo.gl/uh6uZy

LNT ziņas - goo.gl/QkWrsC.

Latvijas Sabiedrisko mediju portals - goo.gl/Vf8uhb

Delfi - goo.gl/DNioMF

Poliklīnikas izskats PIRMS un PĒC renovācijas; fotogalerija: goo.gl/fdutkf

Detalizētāka informācija par InOut rindu vadības sistēmu pieejama InOut un Timesaving mājas lapās, kā arī, vēršoties pie Timesaving pārstāvjiem - Kontakti.

Foto: www.aslimnica.lv - Atklāta stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā poliklīnika

Foto: www.aslimnica.lv - Atklāta stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā poliklīnika