PIEDĀVĀJAM SKENERUS ĀTRAI, ĒRTAI UN EFEKTĪVAI QR KODU VERIFICĒŠANAI! 

Piedāvājam stilīgus, augstas kvalitātes "Newland" zīmola skenerus QR kodu verificēšanai un citiem darba procesiem.

Skenējiet LĪDZ PAT 10 reizēm ĀTRĀK nekā izmantojot viedtālruņa kameru un esat soli priekšā konkurentiem!

Lasīt tālāk ...

SKENĒJIET ES DIGITĀLOS Covid SERTIFIKĀTUS LĪDZ PAT 10 REIZĒM ĀTRĀK UN ĒRTĀK!

TIMESAVING piedāvātais sertifikātu skenēšanas risinājums un  Newland NFT10 PILOT PRO 1D/2D/QR kodu skeneris palīdzēs Jums efektīvi pārbaudīt ES Covid sertifikātus.

Garantējam, ka skenēšanas process ar iekārtā iebūvēto skeneri būs līdz pat 10 reizēm ātrāks nekā izmantojot viedtālruņa kameru!

Lasīt tālāk ...

Covid19 pandēmijas ierobežojumu dēļ valsts un sabiedriskās iestādes, kā arī uzņēmēji bija ieinteresēti jaunos klientu plūsmas pārvaldības risinājumos. Tā bija TIMESAVING iespēja kļūt par pionieriem un ieviest pirmo viedo klientu rindu pārvaldības sistēmu Kambodžas galvaspilsētā Pnompeņā  - izglītības iestādē IT Academy STEP Cambodia.

Lasīt tālāk ...

Gada sākumā Valsts ieņēmumu dienests (VID), izvērtējot uzņēmumu darbību un finanšu rādītājus, iekļāvis Timesaving jaunizveidotajā padziļinātās sadarbības programmas bronzas līmenī. Šī līmeņa uzņēmēji disciplinēti pilda saistības pret VID, kā arī nodokļu nomaksai un darbinieku atalgojumam tērē vairāk, nekā ārpus programmas rāmja palikušie.

Lasīt tālāk ...

Izstādē “Tech Industry 2019”, kas norisināsies no 28. - 30. novembrim Rīgā, identifikācijas un IT tehnoloģiju uzņēmums SIA Timesaving prezentēs savu šī gada nozīmīgāko jaunumu - noliktavu pārvaldīšanas sistēmu InStock WMS. Tā ir daudzfunkcionāla un fleksibla noliktavas vadības sistēma, kas izstrādāta noliktavas procesu automatizēšanai vidēja un liela izmēra distribūcijas centros. Atšķirībā no līdzīgiem produktiem InStock WMS ir praktiski neierobežotas pielāgošanas iespējas jebkuram noliktavas tipam un procesiem.

Lasīt tālāk ...

Ikgadējā Latvijas IT nozares nozīmīgākajā izstādē Riga COMM 2019, kas norisināsies Ķīpsalā no 10. līdz 11.oktobrim, Timesaving prezentēs divus spēcīgus produktus – rindu vadības sistēmu InOut un noliktavu pārvaldīšanas sistēmu InStock WMS. Pirmais no tiem Latvijā jau ieguvis plašu atpazīstamību, savukārt InStock Technologies izstrādātais WMS jeb Warehouse Management System ir šī gada nozīmīgākais jaunums.

Lasīt tālāk ...