Datorprogramma ISTI ir specializēta lietvedības, dokumentu un finanšu pārvaldes datorsistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar Latvijas tiesu izpildītājiem un pašlaik ir visplašāk lietotā un populārākā datorprogramma Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju vidū, ko izmanto 90% no Latvijas tiesu izpildītājiem.

Programmas ātrā un ērtā saskarne, kā arī elastīgais un intuitīvi saprotamais datu pieejas modelis nodrošina ātrāku klientu apkalpošanu, profesionālu LR lietvedības standartiem atbilstošu dokumentu izveidi, kā arī momentālu pieeju vajadzīgajiem datiem, tajā pašā laikā nenoslogojot lietotāju ar nevajadzīgām detaļām. Pēc klientu atsauksmēm, datorprogramma ISTI paātrina ikdienas lietvedības darbus par 50-60%, kā arī manāmi samazina kļūdu iespēju aprēķinos un ievadītājos datos.

Programmu novērtējušas arī mācību iestādes - kopš 2006. gada augusta par ISTI lietotāju kļuvusi Rēzeknes Augstskola, kur šī datorprogramma kā paraugs mūsdienīgai biroja lietvedības datorprogrammai tiek izmantota studentu apmācībai.

ISTI komplektā ir iekļauta vairāk nekā 25 veidu izpildu dokumentu izveide, visas ZTI instrukcijās pieprasītās uzskaites grāmatas, statistiskās atskaites, kā arī virkne papildiespēju - pasta kodu meklētājs, atgādinājumi, ērts un pārskatāms depozīta konta summu un atlikumu rēķinātājs.

Modernizējiet savu biroju un lieciet savam datoram strādāt ar pilnu jaudu. Jūs ietaupīsiet savu un Jūsu biroja darbinieku laiku, tajā pašā laikā iegūstot profesionāli noformētus dokumentus, izsmeļošu datu krātuvi un papildus ērtības, kas atmaksāsies jau pirmo mēnešu laikā. Vēl vairāk ērtību izjutīsiet ilgākā laika periodā, izpildu lietām uzkrājoties, jo programma nodrošina vienlīdz ērtu darbu neatkarīgi no lietu skaita, vai tās būtu 100 vai 10000.

Ja pašlaik lietojat citu datubāzes programmu, bet neesat ar to apmierināti, iespējama arī datu pārnešana no citām datubāzēm - Excel, Word, uz pasūtījuma gatavotām. Zvaniet, lai uzzinātu par šo iespēju sīkāk.

Visiem klientiem datorprogrammas cenā iekļauta 3 stundu apmācība , izsmeļoša lietotāja instrukcija, 6 mēnešu garantijas laiks un tehniskais atbalsts. Zvaniet pa tālruni 29941023 un pasūtiet bezmaksas demonstrāciju jau tagad!