Jurista birojs

Informatīvā sistēma juristu birojiem par pieņemamu cenu. Šī programmatūra atvieglos, paātrinās un padarīs precīzāku un uzskatāmāku Jūsu darbu un tā rezultātus.

Elektroniska inventarizācija

Risinājums, kas palīdzēs Jums veikt inventarizāciju ātrāk un precīzāk. Risinājums izmanto svītru kodu skenēšanu (bet iespējama arī preces izvēle ar roku). Jūs varat izmantot šo risinājumu sasaistē ar JEBKURU grāmatvedības datorprogrammu, risinājums strādā neatkarīgi no tās, izmantojot Microsoft Excel datu eksportu. Jūs varēsiet veikt inventarizācijas biežāk, tam nebūs nepieciešami darbinieki ar īpašām zināšanām un tiks pieļauts mazāk kļūdu. Tiek uzkrāts ērts un pārskatāms inventarizāciju arhīvs.

Noliktavas pārvaldības sistēma

Risinājumu kopums noliktavas darba pārvaldei (preču pieņemšana, preču izdošana, automātiska pavadzīmju, rēķinu izveide, izmantojot svītru kodu uzskaiti un portatīvo datu termināli u.c. iespējas). Mūsu noliktavas risinājumi var strādāt neatkarīgi vai arī sasaistē ar Jūsu grāmatvedības un/vai noliktavas datorprogrammu (Tildes Jumis, Horizon, Navision u.c.)

Pamatlīdzekļu uzskaite ar datu termināli

Mūsdienīgs risinājums automatizētai pamatlīdzekļu uzskaitei, izmantojot svītrkodu marķēšanu un pārnēsājamo plaukstdatoru. Savienojams ar jebkuru grāmatvedības datorprogrammu, no kuras iespējams eksports MS Excel formātā. Pieejams arī vienkāršāks risinājums, izmantojot rokas svītru kodu skeneri un atbalstošu programmatūru. Šajā risinājumā tiek nodrošināta tikai inventarizācijas pamatdatu uzkrāšana (lietotājs, kas noskanēja, datums, laiks).

Informatīvā sistēma tiesu izpildītājiem

Datorprogramma ISTI ir specializēta lietvedības, dokumentu un finansu pārvaldes datorsistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar Latvijas tiesu izpildītājiem un pašlaik ir visplašāk lietotā un populārākā datorprogramma Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju vidū, ko izmanto 90% no Latvijas tiesu izpildītājiem.

Sporta klubs

Datorprogramma sporta klubiem, trenažieru zālēm.

AutoPARKs

Pārvaldības sistēma autostāvvietām.

InOut rindu vadības sistēma

InOut ir inovatīva, mūsdienīga un viegli pielāgojama rindu vadības sistēma, kas ievērojami atvieglo klientu apkalpošanas centru darbu vietās, kur ikdienā ir liela apmeklētāju plūsma.

Citi risinājumi

Papildus augstāk minētajiem programmproduktiem, mums ir pieredze un iestrādes sekojošu programmatūras risinājumu izstrādē: svēršanas un pakošanas procesu automatizācija sasaiste ar elektroniskajiem svariem ieejas biļešu izdrukas un kontroles risinājumi mobilās biļetes, divdimensionālie (QR) kodi svītru kodu standarta GS1-128 ieviešana izmantošanai Eiropas un pasaules loģistikas centros Microsoft Word, Excel dokumentu izveides un analīzes pilnīga vai daļēja automatizācija