Speciālais piedāvājums

 

 

Akcija! Jaunākās paaudzes svītru kodu skeneris Datalogic QuickScan Light QW2100 par gandrīz divkārt zemāku cenu 128.00 eiro  74.00 eiro bez PVN!

Labākā cena Latvijā! Svītrkodu skeneris Datalogic QuickScan Light QW2100 nolasīs pat sīkus, grūti salasāmus un saburzītus kodus līdz pat 45 centimetru attālumā. Ar augstu izšķirtspēju (5 mil), augstu izturību pret kritieniem un komplektā iekļautu skenera turētāju šis ir viens no mūsu populārākajiem modeļiem. Apraksts.

 

 

Akcija! Respektablā zīmola TSC  ekonomiskās klases printeris TSC TTP-247 par īpašu iepazīšanās cenu -  495.00 Eiro 396.00 Eiro bez PVN. 

Iegādājāties jaunākās klases uzlīmju printeri par īpašu cenu. Sīkāk.

 

 

 

 Svītrkodu skeneris F-460 par vēl nebijušu cenu!

Piedāvājam vienu no mūsu populārākajiem skeneriem ar Linear Imager svītrkodu nolasīšanas tehnoloģiju par īpašu cenu -  64,00 eiro (bez PVN).

(apraksts)

 

 

 

Augu pasu drukāšanas komplekts stādu audzētājiem!

Piedāvājam uzlīmju drukas printerus un mūsu izstrādātu programmatūru augu pasu izdrukāšanai, kā arī specifisku materiālu augu marķēšanai. Izmantojot mūsu risinājumu, Jūs varēsiet ietaupīt līdz pat 9 santīmiem viena auga marķēšanai. Ieguldījumu atpelnīt ir iespējams vidēji vienas sezonas laikā. 

Aprēķiniet savu ietaupījumu šeit (Microsoft Excel tabula).