Risinājumi

 

Jurista birojs - informatīvā sistēma juristu birojiem par pieņemamu cenu. Šī programmatūra atvieglos, paātrinās un padarīs precīzāku un uzskatāmāku Jūsu darbu un tā rezultātus. Vairāk informāciju skatiet datorprogrammas prezentācijā. Vienmēr ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem, ierosinājumiem, ieteikumiem.

Elektroniska inventarizācija ir risinājums, kas palīdzēs Jums veikt inventarizāciju ātrāk un precīzāk. Risinājums izmanto svītru kodu skenēšanu (bet iespējama arī preces izvēle ar roku). Jūs varat izmantot šo risinājumu sasaistē ar JEBKURU grāmatvedības datorprogrammu, risinājums strādā neatkarīgi no tās, izmantojo Microsoft Excel datu eksportu.. Jūs varēsiet veikt inventarizācijas biežāk, tam nebūs nepieciešami darbinieki ar īpašām zināšanām un tiks pieļauts mazāk kļūdu. Tiek uzkrāts ērts un pārskatāms inventarizāciju arhīvs.

Ja Jūs interesē šis risinājums, sazinieties ar mums pa zemāk norādītajiem tālruņiem. Ar prieku konsultēsim Jūs un atradīsim tieši Jums vispiemērotāko risinājumu.

Ielādēt prezentāciju (PowerPoint formāts)

Noliktavas pārvaldības sistēma - risinājumu kopums noliktavas darba pārvaldei (preču pieņemšana, preču izdošana, automātiska pavadzīmju, rēķinu izveide, izmantojot svītru kodu uzskaiti un portatīvo datu termināli u.c. iespējas).

Mūsu noliktavas risinājumi var strādāt neatkarīgi vai arī sasaistē ar Jūsu grāmatvedības un/vai noliktavas datorprogrammu (Tildes Jumis, Horizon, Navision u.c.)

prezentācija (LAT)

prezentācija (RUS)

prezentācija (ENG)

Pamatlīdzekļu uzskaite ar datu termināli - mūsdienīgs risinājums automatizētai pamatlīdzekļu uzskaitei, izmantojot svītrkodu marķēšanu un pārnesajamo plaukstdatoru. Savienojams ar jebkuru grāmatvedības datorprogrammu, no kuras iespējams eksports MS Excel formātā. 
[Ielādēt prezentāciju (PowerPoint formāts]

Pieejams arī vienkāršāks risinājums, izmantojot rokas svītru kodu skeneri un atbalstošu programmatūru. Šajā risinājumā tiek nodrošināta tikai inventarizācijas pamatdatu uzkrāšana (lietotājs, kas noskenēja, datums, laiks).

[Ielādēt prezentāciju (PowerPoint formāts]

 

Informatīvā sistēma tiesu izpildītājiem

 

Datorprogramma ISTI ir specializēta lietvedības, dokumentu un finansu pārvaldes datorsistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar Latvijas tiesu izpildītājiem un pašlaik ir visplašāk lietotā un populārākā datorprogramma Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju vidū, ko izmanto 90% no Latvijas tiesu izpildītājiem.

[apraksts]

Sporta klubs - datorprogramma sporta klubiem, trenažieru zālēm

Ielādēt aprakstu (Word formāts)

AutoPARKs - pārvaldības sistēma autostāvvietām
[apraksts pdf]
[apraksts jpg]

Citi risinājumi - papildus augstāk minētajiem programmproduktiem, mums ir pieredze un iestrādes sekojošu programmatūras risinājumu izstrādē:

 

  • svēršanas un pakošanas procesu automatizācija
  • sasaiste ar elektroniskajiem svariem
  • ieejas biļešu izdrukas un kontroles risinājumi
  • mobilās biļetes, divdimensionālie (QR) kodi
  • svītru kodu standarta GS1-128 ieviešana izmantošanai Eiropas un pasaules loģistikas centros 
  • Microsoft Word, Excel dokumentu izveides un analīzes pilnīga vai daļēja automконatizācija

Lūdzu zvaniet uz mūsu biroju (tel. 67790178), lai uzzinātu sīkāku informāciju. Piedāvājam bezmaksas konsultācijas un programmatūras demonstrāciju.