Uzlīmes

 

  Lai noteiktu, kādas uzlīmes Jums nepieciešams, jāpievērš uzmanība šādiem apstākļiem: 

  1. Cik noturīgai, un ilgmūžīgai ir jābūt uzlīmei(dažas minūtes, stundas, dienas vai ilgāku laiku? Vai tekstam jāsaglabājas salasāmam? Vai uz uzlīmes tiks drukāts svītru kods?
  2. Uz kādas virsmas tiks līmēta uzlīme(putekļaina, nelīdzena, mitra, auksta, karsta, gluda, mīksta, cieta)? Retos gadījumos (piemēram, medicīnā) ir jāņem vērā arī virsmas ķīmiskais sastāvs - vai līmei ar virsmu nenotiek kādas ķīmiskas reakcijas.
  3. Kādos apstākļos uzlīme tiks līmēta un pēc uzlīmēšanas glabāta(auksts, karsts, mitrs, slapjš, vai mainīgi apstākļi)? Šis ir ļoti svarīgs parametrs, lai izvairītos no situācijām, kad uzlīme atlīmējas un nokrīt, vai uzdrukātā informācija izbalē un izzūd.
  4. Kādai jābūt uzlīmes izturībai pret skrāpējumiem vai rīvēšanu(ir materiāli, kas paredzēti pamatlīdzekļu marķēšanai, vai uz precēm vai produktiem kas tiek patstāvīgi lietoti un pakļauti berzēšanai un rīvēšanai)?
  5. Kāds ir nepieciešamais uzlīmes vai etiķetes izmērs?

 

 

   

 

 

 

     Ir arī specifiski materiāli, piemēram, drošības risinājumiem - lai uzlīmi plēšot nost tā saplīstu(veselā veidā noplēst nav iespējams). Ir vēl daudz dažādu materiālu specifiskiem risinājumiem. Jautājiet mums un mēs Jums piemeklēsim vispiemērotāko materiālu.

 

 

     Ja Jums nepieciešamas uzlīmes vai etiķetes mazā tirāžā vai  arī Jums nepieciešams drukāt etiķetes tikai vienu reizi, piedāvājam uzlīmju un etiķešu drukāšanu. Maksimālais apjoms ir līdz 10000 gab.